Świąteczno-Noworoczne Spotkanie Online
Pracowników Pionu Usług Bezpieczeństwa i Zaufania

4 oraz 11 grudnia 2020r. start o godzinie 15:00

SPOTKANIE GRUDNIOWE CERTUM

W IMIENIU PREZESA ZARZĄDU ORAZ KIEROWNICTWA PIONU
SERDECZNIE ZAPRASZAM PRACOWNIKÓW PIONU USŁUG BEZPIECZEŃSTWA I ZAUFANIA
NA SPOTKANIE GRUDNIOWE W FORMIE WARSZTATÓW ONLINE


Tomasz Litarowicz

TEMATYKA WARSZTATÓW

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi opisami warsztatów przygotowanych specjalnie na tę okazję.
Warsztaty odbędą się w dwóch terminach 4 oraz 11 grudnia 2020r. start o godzinie 15:00 a planowane zakończenie przed 17:00

Zgłoszenia udziału w wybranym spotkaniu online prosimy dokonać za pomocą formularza umieszczonego poniżej,
wskazując wybrany temat warsztatów oraz jeden z dostępnych terminów.

Wszelkie pytania związane z warsztatami prosimy kierować do osób podanych na dole strony w zakładce kontakt.

WARSZTATY – LAS W SŁOIKU

Wyobraź sobie miniaturowy lasek, zamknięty w szklanym słoju, który wytwarza swój własny mikroklimat. W odpowiedniej wielkości naczyniu zostaje odtworzony naturalne środowisko leśne lub ogrodowe. W słoju formuje się podłoże i sadzi rośliny takie jak mchy, sukulenty, czasem paprocie, mini drzewka. Zdarza się zamykać nawet rośliny kwitnące! Tak stworzony zagajnik jest całkowicie samowystarczalny i nie trzeba go w ogóle podlewać! To jak taki mini las będzie wyglądać, zależy tylko i wyłącznie od inwencji twórczej osoby, która go przygotowuje.

Początek warsztatów, to część teoretyczna, podczas której Uczestnicy dowiedzą się jak dobrać odpowiednie rośliny oraz jak przygotować dla nich podłoże.
Prowadzący opowie o tym, co dzieje się w słoiku i jakie zachodzą w nim procesy, a następnie pokaże jak tworzy się las w słoiku od początku do końca.

W części praktycznej warsztatów Uczestnicy samodzielnie wykonają swój mikro las. W trakcie prac z roślinami ekspert będzie udzielał wskazówek, dzięki którym powstanie unikalna biosfera.
Każdy Uczestnik otrzyma w przesyłce kurierskiej wszelkie niezbędne narzędzia, naczynia, nawozy, podłoże oraz oczywiście rośliny.

WARSZTATY – DEGUSTACJA WHISKY

Degustacja  whisky online to świetny sposób na zdalne spotkanie zespołu po pracy, wspólny relaks i integrację. Pod okiem eksperta uczestnicy degustować będą różne gatunki tego trunku i poznawać ich sekrety. Podczas degustacji próbujemy wyłącznie z najbardziej szlachetnego rodzaju whisky single malt.

Trunek ten produkowany jest tylko z najlepszego rodzaju zboża jęczmienia, pozwala zarówno osobom doświadczonym jak i tym, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym szlachetnym napojem w pełni docenić walory zapachowe i smakowe tego alkoholu.

Do każdego z uczestników wysłane zostaną pakiety degustacyjne z odpowiednim wyprzedzeniem, tak aby w dniu degustacji wszyscy uczestnicy mieli gotowy zestaw.
W pakiecie znajduje się:
– 5 opisanych buteleczek z alkoholem porcja dla jednej osoby
– Kieliszek degustacyjny
– Książeczka informacyjna
– Ołówek i karta smaków i aromatów

Degustacja trwa standardowo około 90 minut, ale po jej zakończeniu uczestnicy mogą zostać z prowadzącym na sesji pytań indywidualnych. Degustację zaczynamy od części merytorycznej, czyli prezentacji historii, procesów i regionów produkcji,
podziałów gatunkowych i jakościowych, metod przechowywania oraz sposobów serwowania. Kwintesencją jest jednak oczywiście część degustacyjna najznakomitszych trunków wraz z ich omówieniem.

WARSZTATY BARMAŃSKIE

Shake It! Mix It! Drink It! W tym programie każdy uczestnik może poczuć się jak Franek Kimono i zostać mistrzem sztuczek barmańskich! Odrobina teorii i ćwiartka praktyki – tylko tyle potrzebujesz do dobrej zabaw.
Podczas warsztatów barmańskich uczestnicy uczą się jak poprawnie przygotować tzw. standardy światowe jak Sex on the beach czy Mojito. Ale to nie wszystko! Z pomocą naszych barmanów każdy uczestnik będzie miał możliwość stworzenia swojej własnej i unikalnej kompozycji koktajlu. Każdy uczestnik otrzymuje paczkę ze wszystkimi potrzebnymi składnikami do drinków:
– alkohole i syropy
– shaker barmański
– muddler
– miarkę barmańską
– łyżkę barmańską
– szkło do drinków.
Uczestnik we własnym zakresie przygotowuje owoce oraz kostki lodu!
Na wstępie prowadzący omówi tajniki zawodu barmana i zasad mieszania koktajli. Następnie każdy uczestnik, pod czujnym okiem naszego trenera, przygotuje klasyki koktajli Mojito oraz Sex on the Beach.
W ostatnim kroku Uczestnicy, na bazie zdobytej wiedzy, tworzą swoją własną recepturę na drinka idealnego! Zwycięzca konkursu na najlepszego drinka autorskiej kompozycji otrzymuje nagrodę w postaci barmańskich upominków, dostarczanych oczywiście – pod same drzwi.

Formularz - zamknięty - po terminie - prośba o kontakt dane na dole strony

Uwaga – wszystkie pola są obowiązkowe

Formularz - zgłoszenie nieobecności

 • Grudniowe Spotkania Online
  Pracowników Pionu Usług
  Bezpieczeństwa i Zaufania
 • Charakter spotkania

  Warsztaty Online

 • Osoby kontaktowe

 • Adam Dąbrowski oraz Michalina Karwan
  tel. 669 992 040 | tel. 669 992 228

 • Miłej zabawy